Partneři a sponzoři Moravian Wallachia Classic

Velká multiregionální akce se neobejde bez pomoci partnerů. Ani MWC není výjimkou. Díky finančí podpoře společností a institucí bylo možné uspořádat první ročník na odpovídající úrovni. Vyznamné pomoci se nám dostalo od zástupců měst a obcí.


 

Generální partner

Kayaku Safety Systems Europe přebírá štafetu od společnosti TATRA a stává se generálním partnerem MWC. Globální hráč v segmentu automotive a jeden z nejvýznamnějších zaměstnavatelů na Vsetínsku. Společnost zabývající se výrobou prvků pro aktivaci airbagů a předpínačů bezpečnostních pásů. Díky nejmodernějším technologiím se Kayaku podílí na zvyšování bezpečnosti soudobých automobilů. V souladu s filozofií "bez historie není budoucnost" ctí Kayaku řemeslný fortel počátků a rozvoje automobilismu. I díky tomu vzniklo partnerství s MWC.
MwC_partneri_web

Hlavní partneři

Stejně jako při premiéře Moravian Wallachia Classic září z materiálů legendární značka TATRA. V rámci druhého ročníku poskytly parterství, finanční podporu a nezištnou spolupráci pod hlavičkou automobilky TATRA tyto subjekty - TATRA TRUCKS a.s., Regionální muzeum v Kopřivnici o. p. s. a Muzeum nákladních automobilů TATRA.
 
MwC_partneri_slider_00 TATRA

Významní partneři

Partneři

Společnosti, které podpořily MWC službami a produkty. Kromě sponzoringu testů přesnosti významně zvedly úroveň závěrečného ceremoniálu a vyhlášení cen.
MwC_partneri_web_03_Resort Valachy
MwC_partneri_web_Kohutka
MwC_partneri_web_Hotel Jason
MwC_partneri_web_Zamek Wichterle
MwC_partneri_web_Autocultura
MwC_partneri_web_03_Ponozkovice
MwC_partneri_web_Lesy CR
MwC_partneri_web_03_TargaFlorio
MwC_partneri_web_03_PowerPlus
MwC_partneri_web_03_Sheron
MwC_partneri_web_03_MillersOils
MwC_partneri_web_03_RALLY mag
MwC_partneri_web_MVK
MwC_partneri_web_03_CKMotorsport
MwC_partneri_web_03_UAMK
MwC_partneri_web_ORSAK
MwC_partneri_web_02_Samohyl MB
MwC_partneri_web_MSK pila
Za finanční podporu děkujeme zástupcům Zlínského kraje. Za udělené záštity patří poděkování Jiřímu Růžičkovi (startosta města Vsetína), Ing. Jiřímu Pavlicovi (starosta města Rožnova p. Radhoštěm) a Ivo Vondrákovi (hejtman MS kraje).
MwC_partneri_web_ZL kraj
MwC_partneri_web_04_MSkraj
MwC_partneri_web_04_Vsetin
MwC_partneri_web_04_RoznovpR
Díky podpoře agentur cestovního ruchu, muzeí a kulturních organizicí bylo možné zavést účastníky na unikátní místa regionu Valašsko
Nepostradatelnou pomoc a součinnost poskytli zástupci měst a obcí. Zvláštní poděkování patří starostkám, starostům a zastupitelům: Miroslavu Koňaříkovi (Velké Karlovice), Ing. Radimu Gálikovi (Prostřední bečva), Jaroslavu Balouškovi (Valašské Klobouky), Tomáši Chmelovi (Slavičín), Andrei Hlávkové (Štramberk), Miroslavu Kopečnému (Kopřivnice), Jiřímu Novotnému (Trojanovice), Jarmile Melichaříkové (Velká Lhota), Aleně Gregové (Červený Kameň / SK), Kamilu Karasovi (Lednica / SK), Karlu Hlavicovi (Police) a dalším.
MwC_partneri_web_06_Velke Karlovice
MwC_partneri_web_06_Velka Lhota
MwC_partneri_web_Vidce
MwC_partneri_web_06_Stramberk
MwC_partneri_web_06_Koprivnice
MwC_partneri_web_06_Trojanovice
MwC_partneri_web_Prostredni Becva
MwC_partneri_web_Lednica
MwC_partneri_web_Cerveny Kamen
MwC_partneri_web_Brumov
MwC_partneri_web_06_Valasske klobouky
MwC_partneri_web_Slavicin
MwC_partneri_web_Zadverice-Rakova
MwC_partneri_web_Lukov
MwC_partneri_web_Police